O nas

Witamy w Szkole Żeglarstwa Magellan.

Od kilkunastu lat nasza firma organizuje szkolenia żeglarskie wraz z egzaminami, imprezy integracyjne, rejsy morskie. Posiadamy upoważnienie do przeprowadzania egzaminów na każdy z wybranych patentów.

W ofercie znajdziecie między innymi:

– kurs na patent Żeglarza Jachtowego (Zalew Zegrzyński)

– kurs na patent Sternik Motorowodny (Zalew Zegrzyński)

– kurs Jachtowy Sternik Morski organizowany na Wyspach Kanaryjskich (na podstawie upoważnienia Ministerstwa Sportu egzamin jest przeprowadzany na miejscu)

– doskonalenie umiejętności żeglarskich, manewrowanie w portach (Zalew Zegrzyński, Morze Bałtyckie)

– rekreacyjne rejsy po Zalewie Zegrzyńskim,

– warsztaty nawigacyjne.

Szkolenia i kursy żeglarskie proponujemy w trybie codziennym i weekendowym. Polecamy również szkolenia indywidualne dopasowane do potrzeb klienta. Dysponujemy jachtami typu Tango 730, 780 oraz doświadczoną kadrą szkoleniową.

Żeglarstwo to pasja – to sposób na życie, kształtowanie charakteru. To dążenie do celu nie tylko tego namacalnego nawigacyjnie. . Jak już raz spróbujecie – wsiąkniecie w nie mocno!

Pozdrawiamy Michał & Marzena


inner_shadow

Nasze jachty

Szkolimy na bezpiecznych i nowoczesnych jachtach: kabinowym Tango 730, 780. Każda z naszych jednostek wyposażona jest w certyfikowane środki ratunkowe oraz w dobrej jakości osprzęt żeglarski. Jachty na których szkolimy są naszą własnością, dlatego stale dbamy o ich dobry stan techniczny i ładny wygląd.

Naszym głównym jachtem szkoleniowym jest Tango 730 Sport wyposażony w silnik zaburtowy (z 2011 roku).