онлайн займ на карту займ на карту срочно без отказа

O nas

Witamy w Szkole Żeglarstwa Magellan.

Od kilku lat nasza firma organizuje szkolenia żeglarskie na Zalewie Zegrzyńskim. W ofercie znajdziecie między innymi: kursy na patent Żeglarza Jachtowego, patenty motorowodne, doskonalenie umiejętności żeglarskich, rekreacyjne rejsy po Zalewie Zegrzyńskim, rejsy morskie, warsztaty nawigacyjne.
Szkolenia i kursy żeglarskie proponujemy w trybie codziennym i weekendowym. Polecamy również szkolenia indywidualne dopasowane do potrzeb klienta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz doświadczoną kadrą szkoleniową.

Chcemy Wam przekazać to co z żeglarstwa najlepsze. Zachęcamy Was do odnalezienia nowej pasji. Wtedy pierwszy dzień spędzony pod żaglami będzie resztą Waszego życia :).

 

inner_shadow

Nasze jachty

Szkolimy na bezpiecznych i nowoczesnych jachtach: kabinowym Tango 730 i Sailhorse. Każda z naszych jednostek wyposażona jest w certyfikowane środki ratunkowe oraz w dobrej jakości osprzęt żeglarski. Jachty na których szkolimy są naszą własnością, dlatego stale dbamy o ich dobry stan techniczny i ładny wygląd.

Jacht Tango 730 Sport  - Szkoła Żeglarstwa MagellanNaszym głównym jachtem szkoleniowym jest Tango 730 Sport wyposażony w silnik zaburtowy (z 2011 roku). Bardzo dobry osprzęt pokładowy, kompas magnetyczny i elektronika jachtowa (log, echosonda, wiatromierz) sprawiają, że jest to jeden z niewielu takich jachtów dostępnych do szkolenia żeglarskiego na Zalewie Zegrzyńskim i na Mazurach. Wyposażenie uzupełnia toaleta chemiczna, elektryczna widna miecza oraz kuchenka gazowa (dzień zaczynamy od kawki:) Jacht ten jest przystosowany do żeglugi morskiej, co zapewnia bezpieczeństwo w trudnych warunkach atmosferycznych.

Jacht Sailhorse - Szkoła Żeglarstwa MagellanSailhorse to jednostka produkcji holenderskiej przeznaczona do żeglugi po śródlądziu i morskich wodach osłoniętych. Długi i ciężki miecz zakończony bulbem sprawia, że jacht bezpiecznie i szybko pływa nawet przy bardzo silnym wietrze. W Holandii od wielu lat działa klasa regatowa Sailhorse i co roku organizowane są zawody międzynarodowe. Wygodny, przestronny kokpit i możliwość zamontowania silnika sprawia, że jacht idealnie nadaje się do nauki żeglowania.

Więcej zdjęć naszych jachtów znajdziesz w galerii zdjęć.

f